Niezależnie od tego, czy jesteś projektantem, artystą cyfrowym czy edytorem wideo, laptop ThinkPad T15p Gen 2 jest dla Ciebie. Dzięki najnowszym procesorom Intel Core Tiger Lake i towarzyszącej im zintegrowanej karcie graficznej wdrożono futurystyczną konstrukcję, która wytrzyma każde środowisko i zapewni widoczność oraz wyższą liczbę klatek na sekundę niż kiedykolwiek wcześniej.

Lenovo ThinkPad T15p Gen 2 – czyli jak poradzić sobie z natłokiem zadań

Niezależnie od tego, czy jesteś projektantem, artystą cyfrowym czy edytorem wideo, laptop ThinkPad T15p Gen 2 jest dla Ciebie.Masz dużo na głowie. Zbyt wiele dla jednej osoby. Pokonaj granice pracy i życia osobistego dzięki Lenovo ThinkPad T15p Gen 2 (więcej: www.komputerstore.pl), zoptymalizowanemu pod kątem biznesu z systemem Windows 10 Pro, procesorem Intel Core i5 i 16 GB pamięci RAM, którą można rozszerzyć do 64 GB. Zwiększ wydajność we wszystkich zadaniach dzięki nawet 12 godzinom pracy na baterii, nawet przy intensywnych aplikacjach.

Najnowsza generacja wydajnej serii ThinkPad T jest bardziej mobilna niż kiedykolwiek wcześniej. Lekki i niezwykle wytrzymały ThinkPad T15p Gen 2 został stworzony z myślą o profesjonalistach, którzy potrzebują laptopa, który nadąży za nimi. Uzyskaj moc, której potrzebujesz w każdym środowisku dzięki najnowszemu procesorowi Intel-Core-i7, 15,6-calowemu ekranowi UHD lub 4K, obsłudze Dolby Vision i baterii, która wystarcza na 16 godzin.

Wzmocniona konstrukcja laptopa Lenovo ThinkPad T15p Gen 2

ThinkPad T15p Gen 2 to laptop wzmacniany włóknem węglowym, który spełnia najsurowsze normy wytrzymałości. Wykonany z wykorzystaniem najnowszych technologii, ma potężny procesor Intel® Core™ i7 i mnóstwo miejsca do przechowywania, więc poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Oferuje ultraszybki dysk SSD do błyskawicznego uruchamiania i ładowania. Posiada najnowsze porty ThunderBolt 4 oraz USB-C. Jest gotowy do pracy z sieciami mobilnymi LTE i Wi-Fi 6.