Lenovo ThinkPad T15p Gen 2 to druga generacja najwydajniejszych modeli z serii T. Lenovo ThinkPad T15p Gen 2 to wysokowydajne komputery biurowe zaprojektowane z myślą o zapewnianiu wydajności dzięki procesorom Intel Core Tiger Lake, wspieranym przez zintegrowaną kartę graficzną. Ten model jest cięższy niż inne modele, ale dzięki temu osiąga lepszą wydajność, będąc jednocześnie bardziej przystępnym cenowo. Dzięki długiej żywotności baterii zawsze będzie mieć wystarczającą moc.

Podstawowa specyfikacja Lenovo ThinkPad T15p Gen 2

Lenovo ThinkPad T15p Gen 2 może być laptopem, który po prostu się nie zrezygnujeLenovo ThinkPad T15p Gen 2 może być laptopem, który po prostu się nie zrezygnuje (kilka słów więcej: http://www.komputerstore.pl/jaki-laptop-najlepiej-nadaje-sie-do-pracy-biurowej/). Ta potężna maszyna została stworzona, aby pokonywać dystans dzięki 16 GB pamięci RAM, którą można rozbudować do 64 GB. Jest zasilany przez potężny procesor Intel Core i7 i szybki dysk SSD, więc nigdy nie będziesz musiał na niego czekać. Dodaj do tego kilka solidnych funkcji bezpieczeństwa, a ta maszyna będzie mieć wiele do zaoferowania

Doskonały obraz dla profesjonalistów w Lenovo ThinkPad T15p Gen 2

ThinkPad T15p Gen 2 to najnowsza wersja popularnego laptopa biznesowego Lenovo, która zapewnia najwyższą wydajność, multimedia i profesjonalny wygląd. Wyposażony w potężny wyświetlacz UHD, który renderuje obrazy z maksymalną wyrazistością w celu dokładnego odwzorowania kolorów, tryb Dolby Vision HDR 400, kalibrację kolorów PANTONE® dla realistycznych kombinacji kolorów. Ta seria ma doskonały stosunek wysokości do szerokości, dzięki czemu może być używana w profesjonalnych pracach graficznych i wideo.

Zdobądź najlepszego laptopa z ThinkPad T15p Gen 2. Ten lekki i smukły laptop biznesowy jest wyposażony w ekran o przekątnej 15,6 cala i jest dostępny w 12 różnych kolorach. Lenovo ThinkPad T15p Gen 2 oferuje również pełen zestaw funkcji ochronnych, w tym czytnik linii papilarnych, czytnik kart SmartCard oraz fizyczne blokady, które chronią Twoje dane i prywatność.