Vostro 5510 to laptop biznesowy przeznaczony do użytku w środowisku profesjonalnym. Posiada procesor Intel Core i7, do 32 GB RAM, do 2000 GB SSD i Windows 11.

Dell Vostro 5510 – niedrogie, lecz atrakcyjne urządzenie

Vostro 5510 to laptop biznesowy przeznaczony do użytku w środowisku profesjonalnymVostro 5510 został zapowiedziany na 2021 rok. Firma Dell wypuściła nowe wersje tego laptopa z nowszymi specyfikacjami i bardziej nowoczesnym wyglądem. Dell Vostro 5510 jest odpowiedni dla profesjonalistów (więcej: http://alfarkomputery.pl/dell-vostro-5510-lekki-i-pelen-mocy-laptop-biznesowy/), którzy potrzebują wydajnej maszyny, która nie obciąża portfela.

Notebook Dell Vostro 5510 to niedrogie urządzenie, które oferuje ekran FHD, oddzielną kartę graficzną i dużą ilość pamięci. Jest również dostępny w ciemnych matowych kolorach dla tych, którzy chcą, aby ich maszyna była wyjątkowa.

Dell Vostro 5510 to jeden z najbardziej przystępnych cenowo laptopów na rynku, oferujący wyjątkową jakość w stosunku do ceny. To dlatego, że ma procesor Intel Tiger Lake H, 32 GB pamięci RAM i dysk SSD. Oferuje również wyświetlacz matrycowy Full HD IPS o przekątnej ekranu 15 cali. Dell Vostro 5510 to niesamowity laptop dla studentów, profesjonalistów i każdego, kto szuka niedrogiego komputera z funkcjami, które spełnią ich potrzeby dziś i jutro. Jego cena to około 4500 zł.

Bogata łączność i osprzęt mobilnego komputera

Dell Vostro 5510 ma dwa porty USB typu A, jeden czytnik kart SD i jedno gniazdo RJ45. Posiada również gniazdo słuchawkowe, gniazdo zasilania i port HDMI.

Dell Vostro 5510 jest wyposażony w dwa porty USB typu C, które mogą obsługiwać moc wyjściową do 4,4 A na port w celu ładowania małych urządzeń elektronicznych, takich jak telefony komórkowe lub tablety, jednocześnie podłączając je do pamięci wewnętrznej laptopa lub karty sieciowej Ethernet bez konieczności podłączania zewnętrznych zasilaczy.