Lenovo ThinkPad X1 Extreme Gen 4 jest jednym z modeli laptopów, który idealnie sprawdzi się w zastosowaniach biznesowych. Co warto wspomnieć na temat tego urządzenia i dlaczego jest to produkt godny uwagi?

Wydajność i kultura pracy

Lenovo ThinkPad X1 Extreme Gen 4 jest jednym z modeli laptopów, który idealnie sprawdzi się w zastosowaniach biznesowychJedną z największych zalet, obok której nie można przejść obojętnie jest ponadprzeciętna wydajność i kultura pracy laptopa. Lenovo ThinkPad X1 Extreme Gen 4 jest urządzeniem, które poradzi sobie z każdym zadaniem, sprawdzając się również w takich czynnościach jak rendering.

Na pokładzie laptopa znajdziemy wydajny procesor z serii Intel Core i5 bądź i7 11. generacji, który jest jedną z topowych jednostek na dziś dzień. Kolejnym z podzespołem, o którym trzeba wspomnieć jest pamięć operacyjna RAM typu DDR4, czyli aktualnie najnowsze i najlepsze modele na rynku. W zależności od konfiguracji, do dyspozycji dostajemy minimum 8 GB pamięci.

Wisienką na torcie jest dedykowana karta graficzna dająca kolejny zastrzyk mocy. W przypadku Lenovo ThinkPad X1 Extreme Gen 4 otrzymujemy kartę z rodziny RTX.

Użytkowość

Oprócz wydajnych podzespołów, otrzymujemy także szereg elementów, które uprzyjemniają codzienne użytkowanie sprzętu. W tym miejscu warto wspomnieć o matrycy, o przekątnej od 15,6 do 17,3 cala, co jest uzależnione od wyboru użytkownika. Obsługiwana rozdzielczość obrazu to FULL HD bądź 4K. Odwzorowanie oraz nasycenie kolorów stoi na wysokim poziomie.

Pochwalić warto również dużą ilość portów, w które wyposażono laptopa. Pozwala to bezproblemowo korzystać z kilku urządzeń zewnętrznych w jednym czasie, co jest sporą wygodą.

Podsumowanie

Reasumując, laptop Lenovo ThinkPad X1 Extreme Gen 4 jest idealnym wręcz wyborem dla osób szukających wydajnego sprzętu biznesowego, który to nie idzie na jakiekolwiek kompromisy. To świetna jednostka, która będzie służyć przez wiele lat.