Wybierz Lenovo ThinkPad P15 Gen 2, który poradzi sobie z Twoimi zadaniami. Zwiększona wydajność dzięki mocy procesorów Intel Core lub Xeon i karcie graficznej NVIDIA Quadro RTX A2000, A3000, A4000 lub A5000. Ciesz się szybkim renderowaniem, wielozadaniowością i płynnie realizowanymi zadaniami dzięki nawet 128 GB pamięci RAM i dyskowi SSD PCIe.

Ekran, karta graficzna i inne elementy specyfikacji Lenovo ThinkPad P15 Gen 2

Wybierz Lenovo ThinkPad P15 Gen 2, który poradzi sobie z Twoimi zadaniamiThinkPad P15 Gen 2 ma wyświetlacz o przekątnej 15,6 cala, dzięki czemu jest uniwersalnym laptopem zarówno do pracy, jak i rozrywki. Wyposażony jest w procesor Intel Core i9-10850H i od 16 do 128 GB pamięci, a także kartę graficzną Nvidia Quadro RTX A3000 do obsługi intensywnych graficznie zadań obliczeniowych. Pamięć masowa wynosi do 6 TB łącznej pamięci masowej z dyskami półprzewodnikowymi M.2 PCIe NVMe i do 2 TB dysków twardych.

Żywotność baterii wynosi do 9 godzin pracy. Szybkie ładowanie to opcja Rapid Charge, która pozwala przywrócić 80% mocy w 30 minut. Ekran ma 15,6″ z powłoką przeciwodblaskową 500 nitów, systemem Dolby Vision™ i 100-procentową obsługą gamy kolorów DCI-P3.

Opcje łączności w ThinkPad P15 Gen 2

P15 Gen 2 oferuje także wiele opcji łączności, z dwoma portami USB 3.2 Gen 1 Typ-A i jednym portem USB 3.2 Gen 2 Typ-C do podłączania urządzeń peryferyjnych. Jest też port HDMI, port Gigabit Ethernet, gniazdo słuchawkowe i czytnik kart SD, dzięki czemu można rozszerzyć pojemność pamięci masowej lub przesyłać pliki z aparatu lub telefonu.

Zabezpieczenia od producenta Lenovo

Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 ma także wbudowany czytnik linii papilarnych, dzięki czemu można go łatwo odblokować za pomocą odcisku palca. Otrzymujesz także migawkę kamery internetowej, która fizycznie blokuje obiektyw kamery, gdy nie jest ona potrzebna.

 

awatar autora
Kamil Bąk Autor
Nazywam się Kamil Bąk – technologiczny pasjonat, który w przeszłości wielokrotnie sam szukał najlepszego stosunku ceny do wydajności przy ograniczonym budżecie. Przygodę ze sprzętem komputerowym rozpocząłem już jako nastolatek, kiedy to w domowych warunkach wymieniałem dyski twarde i RAM-y w starych, przestarzałych maszynach, by tchnąć w nie drugie życie. Z czasem zauważyłem, że wciąż wiele osób nie wie, na co zwrócić uwagę przy zakupie nowego laptopa, i pyta o rady głównie znajomych. Postanowiłem wypełnić tę lukę, zakładając blog, który dostarcza sprawdzonych porad i czytelnych zestawień.