Lenovo ThinkPad P14s AMD Gen 2 to laptop klasy stacji roboczej, który oferuje dużą wydajność w kompaktowym wydaniu (więcej: http://alfarkomputery.pl/lenovo-thinkpad-p14s-amd-gen-2-specyfikacja-14-calowego-notebooka/). Jest łatwy do obsługi dzięki najnowszym układom AMD Ryzen i ma 14-calowy wyświetlacz zapakowany w smukłej obudowie.

Jak wyposażono Lenovo ThinkPad P14s AMD Gen 2?

Lenovo ThinkPad P14s AMD Gen 2 to laptop klasy stacji roboczej, który oferuje dużą wydajność w kompaktowym wydaniuWyposażony jest w mnóstwo portów, w tym Thunderbolt 4 i HDMI 2.0. Klawiatura jest jedną z najlepszych w każdym laptopie, a touchpad jest przestronny. Ma też jedne z najlepszych funkcji zabezpieczeń, jakie można znaleźć na rynku.

Jasność ekranu ThinkPad P14s AMD wynosi 400 nitów, czyli jest dużo jaśniejsza niż w przeciętnym laptopie. Jest wystarczająco jasna, byśmy mogli wyraźnie widzieć wyświetlacz, gdy siedzimy na dworze w słoneczny dzień.

Ekran ThinkPada P14s AMD szybko reaguje na polecenia dotykowe, choć i nie ma opóźnienia podczas pisania.

Klawiatura tabletu Lenovo ThinkPad P14s AMD jest wygodna do pisania i responsywna.

Bezpieczeństwo ma ogromne znaczenie dla firm, a firma Lenovo dokłada wszelkich starań, aby dostarczać najbezpieczniejsze laptopy. Laptop Lenovo ThinkPad P14s AMD Gen 2 jest wyposażony w szeroką gamę zabezpieczeń, które dbają o bezpieczeństwo Twojego urządzenia, danych i sieci.

Są to na przykład osłona kamery, czytnik linii papilarnych, układ szyfrujący TPM, wytrzymała konstrukcja i Windows Hello.

Elementy specyfikacji urządzenia

Komputer P14s Gen 2 AMD jest wyposażony w dysk półprzewodnikowy (SSD) o pojemności do 1 TB. Wyposażony jest także w maksymalnie 48 GB pamięci DDR4 i może być skonfigurowany do pracy z systemami operacyjnymi Windows 10 Pro lub Windows 10 Home. Laptop ThinkPad P14s AMD Gen 2 to potężna, kompaktowa i wydajna maszyna. Wyposażony w najnowszy procesor AMD Ryzen™ i kartę graficzną Vega zapewnia niesamowitą wydajność w każdym scenariuszu.