ASUS ExpertBook B1 to kompaktowy, stylowy laptop z imponującą mocą obliczeniową i łącznością. Ten solidny sprzęt waży zaledwie 1,75 kg i posiada 14-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD 1920×1080 pikseli lub 4K. Jego obudowa jest wykonana ze stopu aluminium i pokryta lśniącym wykończeniem.

Asus ExpertBook B1 B1400 – wyposażenie notebooka

Wydajność i szybkość reakcji tego laptopa zapewnia procesor Intel Core 11. generacji, który ma wiele zalet w porównaniu z poprzednimi procesorami IntelaWydajność i szybkość reakcji tego laptopa zapewnia procesor Intel Core 11. generacji, który ma wiele zalet w porównaniu z poprzednimi procesorami Intela. Oprócz zalet standardowych procesorów, model ten oferuje również ulepszony układ graficzny MX330 od NVIDIA Graphics, który optymalizuje wydajność grafiki i obsługuje najnowsze technologie odtwarzania treści 4K Ultra HD.

Dynamicznie sterowany układ zapewnia niezawodne chłodzenie podczas pracy nad bardziej intensywnymi zadaniami, zachowując przy tym cichą pracę, gdy trzeba skupić się na pracy lub w spokoju obejrzeć film. W połączeniu z kompleksowym systemem zabezpieczeń, na który składają się różne mechanizmy ochronne, zapewnia on stabilną pracę laptopa bez ograniczania jego możliwości.

Doskonały wybór do pracy i nauki

Niezależnie od tego, czy prowadzisz działalność gospodarczą, czy jesteś studentem, Asus ExpertBook B1 B1400 to doskonały wybór do pracy i nauki. Laptop nie jest zbyt duży, ma dobrą ergonomię, a jego 14-calowy ekran o rozdzielczości Full HD jest wyraźny i jasny. Kamerka internetowa może być schowana i nie wystaje w pole widzenia podczas użytkowania, co jest szczególnie ważne przy komunikacji wideo.

Testowane przez profesjonalistów w najbardziej wymagających miejscach pracy, laptopy Asus zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu długotrwałej wytrzymałości w różnych warunkach – zarówno w domu, jak i w biurze. Gwarantują niezawodne działanie nawet po długotrwałym, codziennym użytkowaniu. Dzięki swojej jakości i funkcjonalności są idealnym rozwiązaniem dla życia w ruchu.