Asus ExpertBook B1 B1400 to laptop przystosowany do zadań biznesowych (więcej na stronie: www.komputerstore.pl). Może być wykorzystywany do pracy, zwłaszcza do tworzenia i edycji dokumentów, a także w podróży lub w biurze dzięki wysokiej wydajności i łączności. Laptop posiada dobry wyświetlacz o szerokich kątach widzenia, a także oferuje długi czas pracy na baterii.

Co oferuje Asus ExpertBook B1 B1400?

Asus ExpertBook B1 B1400 to laptop przystosowany do zadań biznesowychAsus ExpertBook B1 B1400 posiada procesory Intel Core 11 generacji i karty graficzne, które są odpowiednie do wykorzystania laptopa do różnych celów. Posiada dysk półprzewodnikowy (SSD) o pojemności 256 GB, który zapewnia szybkie uruchamianie systemu operacyjnego i szybkie ładowanie aplikacji lub plików. Ponadto laptop wyposażony jest w 48 GB pamięci operacyjnej, którą można rozszerzyć za pomocą dodatkowego modułu. Systemem operacyjnym laptopa jest Windows 10 Pro.

Wyświetlacz laptopa posiada panel Full HD o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli i proporcjach 16:9. Jego ekran posiada powłokę antyodblaskową, dzięki czemu wygodniej ogląda się go w bezpośrednim świetle słonecznym. Dzięki technologii Asus Splendid jasność ekranu może być regulowana w zależności od oświetlenia otoczenia. Posiada również inne technologie, takie jak technologia ASUS Tru2Life Video, która redukuje artefakty szumów podczas odtwarzania filmów w słabych warunkach oświetleniowych.

14-calowy notebook z nowoczesnym zestawem

Asus ExpertBook B1 B1400 to 14-calowy laptop o kompaktowej i stylowej konstrukcji. Nie tylko rozmiar ułatwia jego przenoszenie – niewielka waga 1,75 kg z pewnością pomoże Ci również w tej kwestii. Wykonany z aluminium w kolorze srebrnym i pokryty ciemnym wykończeniem, jest zarówno elegancki, jak i solidny. Co więcej, Asus pomyślał o wygodzie użytkownika i wyposażył laptopa w duże podpórki pod nadgarstki. Model wyposażony jest w port USB Type-C (USB 3.1 Gen 1), który jest szczególnie wygodny w użyciu ze względu na kompatybilność z urządzeniami peryferyjnymi USB-C i prędkość transferu do 5 GB / s (10 Gb / s). Ponadto laptop posiada trzy porty USB 3.0, port HDMI oraz złącze LAN.