Dell Precision 15 3561 to niedroga mobilna stacja robocza z wydajnymi procesorami Intel Core Tiger Lake H, które pomogą Ci zrealizować kreatywne przedsięwzięcia. Jest wyposażony w bardziej wydajne procesory, które są stworzone z myślą o wyzwaniach biznesowej codzienności.

Jak wygląda podstawowa specyfikacja Dell Precision 15 3561?

Laptop ma 15,6-calowy wyświetlacz panoramiczny HD, FullHD lub UltraHD, wygodną klawiaturę i wiele opcji portów do podłączenia wszystkich urządzeń zewnętrznychLaptop ma 15,6-calowy wyświetlacz panoramiczny HD, FullHD lub UltraHD, wygodną klawiaturę i wiele opcji portów do podłączenia wszystkich urządzeń zewnętrznych.

Nowe procesory tej stacji roboczej Dell Precision zużywają znacznie mniej energii niż poprzednia generacja, zapewniając jednocześnie do 64 GB pamięci RAM, dwa dyski (w tym SSD) i dedykowaną kartę graficzną, z obsługą NVIDIA Quadro T1200 lub T600.

Ten przedmiot ma trwałą i elegancką obudowę. Materiały użyte do wykonania obudowy sprawiają, że jest ona bezpieczna i stylowa. Zapewniony jest wystarczający przepływ powietrza dla wszystkich komponentów urządzenia.

Jeśli szukasz komputera o wysokiej wydajności w podróży, nie szukaj dalej niż Dell Precision 15 3561. Ta mobilna stacja robocza nie ma kompromisów pod względem mocy i jest dość przystępna cenowo, jak na możliwości, które oferuje.

Doskonałe połączenie procesora i karty graficznej

Dzięki doskonałemu połączeniu zaawansowanego sprzętu i zaawansowanego oprogramowania ten laptop zapewnia niezrównaną wydajność. Procesor Intel Core i7 11. generacji poradzi sobie ze wszystkim, co stanie na Twojej drodze i robi to z gracją, czyli płynną wydajnością. Wydajność urządzenia przekłada się również na doskonałą wielozadaniowość, co ułatwia pracę z wieloma programami jednocześnie.

Karta graficzna NVIDIA Quadro to najlepsza profesjonalna karta graficzna w obecnych czasach. Jej cechy, takie jak duża ilość pamięci dla wysokiej rozdzielczości i obsługa najnowszej technologii VR, wyróżniają ją spośród innych opcji. Systemy Quadro zajmują się skomplikowanymi obliczeniami, dzięki czemu możesz skupić się na wszystkich ważnych aspektach swojej działalności. Od obliczeń inżynierskich i geofizycznych po grafikę 3D do celów wizualizacji, zamontowane w Dell Precision 15 3561 karty Quadro są jedynym systemem, który zapewnia niezbędną wydajność, aby pomóc Ci w tworzeniu oszałamiających prac.