Lenovo ThinkBook 13s G3 dedykowany jest dla osób szukających niezawodnego laptopa do pracy, nauki i rozrywki (więcej tutaj).

Nie tylko do pracy

Lenovo ThinkBook 13s G3 dzięki wydajnym podzespołom i wysokiej klasy głośnikom Harman, obsługującym Dolby Audio może być wykorzystany do odtwarzania multimediówLenovo ThinkBook 13s G3 dzięki wydajnym podzespołom i wysokiej klasy głośnikom Harman, obsługującym Dolby Audio może być wykorzystany do odtwarzania multimediów.

Wbudowana kamera i mikrofon pozwolą brać udział w zdalnym nauczaniu.

  • Układ graficzny Radeon RX Vega, to zintegrowana z procesorem Ryzen karta graficzna charakteryzująca się niskim TDP. Zapewnia optymalną wydajność, przy niskim zużyciu baterii.
  • Pamięć RAM DDR4 zapewnia szybkość i stabilność pracy.

16GB to maksymalna wielkość pamięci, w jaką może być wyposażony ten laptop.

  • Dysk SSD to kolejny atut tego laptopa. Pozwala na błyskawiczny zapis danych, a nowoczesna konstrukcja sprawia, że jest on cichy, odporny na wstrząsy i energooszczędny, co pozwala na dłuższą pracę laptopa zasilanego z baterii.
  • Ekran IPS WUXGA wspierany technologią HDR Dolby Vision i wyposażony w powłokę matową. To rozwiązanie zapewniające szeroki kąt widzenia, dobre odwzorowanie barw i wysoki kontrast. Matowa powłoka skutecznie zabezpiecza przed refleksami światła.
  • Podświetlana klawiatura wyspowa, oznacza łatwe czyszczenie i odporność na zalanie.
  • Przekątna 13.3 cala to gwarancja mobilności i wygody użytkowania.
  • Bluetooth, to rozwiązanie umożliwiające na komunikację bezprzewodową, przy niskim wykorzystaniu baterii.
  • Złącze HDMI pozwala podłączyć laptop do telewizora. Dzięki temu przeglądanie zdjęć i filmików z wakacji nabierze nowego wymiaru.

Laptopy serii ThinkBook 13s G3 to uniwersale laptopy z ogromnym potencjałem, spełniające wymagania każdego użytkownika.

Charakteryzują się obudową wykonaną z aluminium, co sprawia, że cała konstrukcja jest niezwykle lekka i wytrzymała. Są również odporna na trudne warunki użytkowania.