Model Dell Precision 15 3561 (więcej) jest jednym z najtańszych dostępnych laptopów z procesorem Core i9 klasy vPro. Ma mnóstwo wbudowanych portów i inteligentnych funkcji. W zamian za to będziesz musiał znosić nudny wygląd zewnętrzny…. I nie tylko to.

Dell Precision 15 3561 ma charakterystyczny wygląd, który kontrastuje z przeciętnym nowoczesnym laptopem, niezwykle smukły i eleganckiW przeciwieństwie do modelu Precision 3550, 3561 jest gotowy, by zapewnić użytkownikowi prawdziwą moc obliczeniową. Zamiast niskonapięciowego procesora zastosowano procesor klasy H, a karta graficzna jest również bardziej wydajna – to Nvidia Quadro P620. Model Precision 3551 pełni funkcję mobilnej stacji roboczej klasy podstawowej. Plasuje się on poniżej droższych modeli Precision 5.000s i 7.000s.

Budowa i właściwości

Dell Precision 15 3561 ma charakterystyczny wygląd, który kontrastuje z przeciętnym nowoczesnym laptopem, niezwykle smukły i elegancki. Narożniki i krawędzie są zaokrąglone, boczne ramki są stosunkowo niewielkie, a odświeżony model Precision jest mniejszy od oryginalnego Precision 3530, ale ogólna konstrukcja nadal wygląda niezwykle klasycznie. Taki był zamiar twórców gry. Chcesz uzyskać bardziej nowoczesny i wyrafinowany wygląd? Nie szukaj dalej niż droższe modele Precision 5000 i 7000.

Wyświetlacz

Matryca osadzona w naszej próbce oznaczona jest jako: LG Philips 156WFD. Ten wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1080p jest montowany z powrotem w modelu Latitude 5500. Jego kontrast jest dobry, około 1000:1, ale pozostałe parametry – jasność, czas reakcji, gama kolorów – są przeciętne. Jest to matryca klasy podstawowej i nie będzie odpowiednia do ważnych prac foto i wideo. Istnieją również konfiguracje modelu Precision 3551 z innymi ekranami i wyświetlaniem pełnej palety sRGB.

Badanie migotania światła

Niektóre urządzenia ustawiają jasność ekranu poprzez szybkie włączanie i wyłączanie diod LED, zamiast po prostu obniżać ich napięcie zasilania. Metoda ta jest oznaczana skrótem PWM (lub PWM). Często powoduje to powstawanie pasów lub fal na obrazie, a także może prowadzić do szybkiego zmęczenia oczu i bólów głowy. Sprawdzamy, czy w testowanym urządzeniu wykorzystywany jest PWM, a jeśli tak, to w jakich warunkach.