Lenovo ThinkPad P14s AMD Gen 2 to smukła i lekka mobilna stacja robocza (więcej), która z łatwością poradzi sobie z najbardziej wymagającymi zadaniami w podróży. Został przetestowany pod kątem zgodności ze specyfikacjami wojskowymi i wykonany z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu wygląda równie dobrze, jak działa.

Kompaktowy komputer do komercyjnych zastosowań

Lenovo ThinkPad P14s AMD Gen 2 to kompaktowy laptop z 14-calowym wyświetlaczem i smuklejszą konstrukcją niż większy 15-calowy ThinkPad P15sLenovo ThinkPad P14s AMD Gen 2 to kompaktowy laptop z 14-calowym wyświetlaczem i smuklejszą konstrukcją niż większy 15-calowy ThinkPad P15s. To urządzenie jest przeznaczone dla profesjonalistów, którzy potrzebują wydajnej maszyny, która poradzi sobie z takimi zadaniami, jak projektowanie graficzne, inżynieria czy analiza danych. ThinkPad P14s AMD Gen 2 jest wyposażony w sześciordzeniowy procesor AMD Ryzen 3/5/7, do 48 GB pamięci i dysk półprzewodnikowy (SSD) o pojemności 512 GB lub wyższej.

Zrób więcej dzięki maksymalnej produktywności i skupieniu

Laptop przedstawiony przez Lenovo ma ekran o przekątnej 14 cali, który doskonale nadaje się do pracy w podróży. Ten laptop jest wyposażony w procesor AMD Ryzen i kartę graficzną Vega, które współpracują ze sobą, aby zapewnić Ci wysokiej jakości obraz i szybką prędkość przetwarzania.

Jest on również wyposażony w fabrycznie zainstalowany system Windows 10 Pro, dzięki czemu można rozpocząć pracę zaraz po wyjęciu z pudełka. Czas pracy na baterii tego komputera wynosi do 12 godzin dzięki technologii szybkiego ładowania, więc nie musisz się martwić, że urządzenie zabraknie Ci energii podczas korzystania z niego przez cały dzień.

Do ładowania Lenovo wykorzystuje technologię nazwaną „Rapid Charge Pro„, która pozwala uzyskać poziom naładowania baterii od 0% do 80% w ciągu zaledwie jednej godziny.