Co to Lenovo ThinkCentre M70s?

Głównymi kupującymi urządzenie Lenovo ThinkCentre M70s są ludzie, którzy są wymagający. Lenovo ThinkCentre M70s to kompaktowy komputer do biura, który jest najlepszym rozwiązaniem głównie dla firm i instytucji. Nie zajmuje on zbyt wiele miejsca w biurze, jest stosunkowo poręczny to cechy, które przekonują potencjalnego klienta do zakupu tego produktu. Najlepiej sprawdzi się w miejscu, gdzie standardowo wybralibyśmy komputer stacjonarny.

  1. Rodzaj produktu – PC
  2. Typ procesora – Intel Core i5
  3. Pamięć operacyjna – 8GB
  4. Typ pamięci roboczej – DDR4
  5. Prędkość taktowania – 2 666 MHz
  6. Maksymalna pamięć operacyjna – 128GB
  7. Funkcje bezprzewodowe – Opcjonalnie

Cena Lenovo ThinkCentre M70s

Głównymi kupującymi urządzenie Lenovo ThinkCentre M70s są ludzie, którzy są wymagającyCena Lenovo ThinkCentre M70s to 3000-4000 złotych. Jak na wymagający komputer, nie jest to dużo. Jeśli szukamy potencjalnego komputera do biura z pewnością należy rozważyć opcję, jaką jest zakup Lenovo ThinkCentre M70s. Komputery będą coraz droższe, gdyż nowe cechy, które tworzą komputery są na coraz wyższym poziomie, więc Lenovo ThinkCentre M70s to komputer, którego cena nie jest jakoś bardzo wygórowana, a posiada większość nowych technologii, które bardzo przydadzą nam się do biura.

Najważniejsze cechy Lenovo ThinkCentre M70s

Najważniejszymi cechami Lenovo ThinkCentre M70s bez wątpienia są: obudowa SFF, Intel Comet Lake, wydajność. Wydajność jest na zaawansowanym poziomie, tak samo jak obudowa. Jest ona bardzo ciężka do zniszczenia, przez co ciężko uszkodzić nam jest podzespoły umieszczone w środku komputera. Warto wspomnieć o tym, że komputer ten nie zajmuje dużej ilości miejsca w biurze, a komfort pracy jest także niesamowicie potrzebny. Mając więcej miejsca, pracujemy wydajniej i efekty naszej pracy są jeszcze lepsze. Podsumowując, Lenovo ThinkCentre M70s jest wartym swojej ceny produktem, jeśli szukamy komputera do pracy w biurze.