Laptopy Dell Latitude 5420 to urządzenia kierowane do tradycjonalistów chcących podnieść efektywność codziennej pracy w biurze. To, co może się podobać w przypadku tego modelu, to m.in. świetna klawiatura oraz mnogość portów zarówno tych nowoczesnych, jak i starszego typu. Bynajmniej nie są to jedyne godne uwagi atrybuty. Tych, 14-calowy Latitude 5420 ma do zaoferowania znacznie więcej.

14-calowe laptopy Dell do biura

Laptopy Dell Latitude 5420 to urządzenia kierowane do tradycjonalistów chcących podnieść efektywność codziennej pracy w biurze

14-calowe laptopy Dell spod szyldu Latitude 5420 to najbardziej klasyczne biznesowe modele, jakie spotkać możemy w sprzedaży. Niewyróżniające się krzykliwą stylistyką, zachowują chłodną elegancję. Z tego też względu, a także przez wzgląd na przenośny charakter, zdadzą egzamin podczas konferencji, spotkań biznesowych itp. Jeśli chodzi o przestrzeń roboczą, czyli wyświetlacz notebooka, warto wspomnieć o dobrym poziomie jasności matrycy. Ta sprawia, że Dell Latitude 5420 to sprzęt uniwersalny, dobry zarówno do przestrzeni biurowych, jak i pracy na zewnątrz.

Biznesowy Dell Latitude 5420 – kiedy klasyka spotyka się z nowoczesnością

  • biznesowa wydajność
  • stylowy wygląd
  • kompaktowa łatwa w przenoszeniu konstrukcja.

Nowe laptopy Dell Latitude 5420 z procesorami Tiger Lake

Pomimo klasyki uderzającej na pierwszy rzut oka, producent, firma Dell, wyposażył swoją „biznesówkę” w istotne narzędzia umożliwiające mu podjęcie rywalizacji z konkurencyjnymi modelami oferowanymi na rynku. Amerykanie zaimplementowali w swoim notebooku procesory o niskonapięciowej architekturze, tj. układy Intel Tiger Lake U. Tutaj do wyboru mamy zarówno chipsety Intel i5, jak i również możemy wybrać laptopy z Intel i7. Dell Latitude 5420 ze względu na biurowy profil to nie laptopy z kartą graficzną, która pozwoli na rendering czy uruchamianie wymagających gier. W każdym innym przypadku urządzenie poradzi sobie świetnie, stanowiąc niezawodne narzędzie pracy.