Lenovo ThinkPad L14 Gen 3 (www.altoncomputers.pl) to stosunkowo mały laptop wyposażony w 14-calowy wyświetlacz i przeznaczony do wykonywania codziennych obowiązków. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, w tym zaktualizowanym procesorom Intel 12. Generacji, są to laptopy biurowe o kompaktowym charakterze i niezbędnej wydajności o uniwersalnym charakterze. Co możemy zyskać ten solidny i niezwykle przenośny laptop? Poniżej wymieniamy jego największe zalety.

14-calowy mały laptop z Intel 12. Generacji

Wybierając laptopy  Lenovo ThinkPad L14 Gen 3 otrzymujemy dostęp do szeregu inteligentnych funkcji, które stanowią wsparcie podczas całodniowej pracyKompaktowa lekka obudowa laptopa Lenovo ThinkPad L14 Gen 3  zdołała zmieścić całkiem potężne podzespoły. Jedną z największych zmian, jakie przynosi trzecia generacja urządzeń ThinkPad serii L są zaktualizowane procesory. Laptopy z Intel Core 12. Generacji, takie jak model znajdujący się na tapecie niniejszego artykułu, mogą liczyć na wydajność większą o kilkanaście procent względem chipsetów poprzedniej generacji. Nowe intelowskie układy gwarantują także mobilność, dzięki energooszczędnemu charakterowi pracy.

Specyfikacja Lenovo ThinkPad L14 Gen 3  w skrócie

Lenovo ThinkPad L14 Gen 3 to laptopy posiadające:

  • ekran o przekątnej 14 cali
  • Wi-Fi 6
  • opcjonalna funkcja WWAN
  • wygodny touchpad oraz klawiatura z Track Pointem
  • procesory Intel Alder Lake (12 Generacja) lub AMD Ryzen serii 5000
  • wytrzymała odporna konstrukcja
  • liczne funkcje, w tym system optymalizacji systemu.

Inteligentne funkcje, które sprawdzą się podczas dnia pracy

Wybierając laptopy  Lenovo ThinkPad L14 Gen 3 otrzymujemy dostęp do szeregu inteligentnych funkcji, które stanowią wsparcie podczas całodniowej pracy. Wydajna bateria umożliwia oderwanie się od biurka i zabranie pracy do ulubionej kawiarni. To również laptopy biurowe, które mogą być ważnym towarzyszem w wyjazdach służbowych. Oprócz tego Lenovo wyposażyło swój 14-calowy model w liczne funkcje ochrony danych i prywatności.

Gdzie kupić laptopy Lenovo ThinkPad L14 Gen 3?

Wspomniane laptopy biznesowe Lenovo ThinkPad L14 Gen 3 możemy znaleźć w korzystnych cenach, korzystając z oferty sklepów online. Mnogość konfiguracji i łatwość dostępu umożliwiają nabycie notebooka odpowiadającego naszym wymaganiom.