Praca biurowa jest wykonywana przez rosnącą liczbę ludzi. Wygoda i komfort wykonywanych zdań to istotny warunek, konieczny do spełnienia. Często jedynym narzędziem pracy jest komputer. Jaki model w tej sytuacji spełni swoją rolę?

Dell Vostro 5625, maszyna na szyta na miarę

Dell Vostro 5625 to laptop szyty na miarę biznesu.W ogólnym podziale komputerów wyróżnić można klasę biznesową. To laptopy, które perfekcyjnie nadają się do pracy. Wysokie miejsce w tej kategorii zajmuje Dell Vostro 5625. Komputer wyposażony został w procesor AMD Ryzen, który sprosta najbardziej wymagającym zadaniom. Dodatkowym atutem jest grafika Radeon. Wspomniany zestaw gwarantuje perfekcyjną płynność pracy. Małe gabaryty sprzętu zapewniają wysoce trwałą konstrukcję.

Szesnasto calowy, matowy ekran został wyposażony w jasność na poziomie 250 nitów. Oznacza to, że praca na tym Dellu jest w pełni bezpieczna dla wzroku oraz nie powoduje zmęczenia. Wspomniana jasność zapewnia komfort niezależnie od pory dnia i warunków. A to wszystko przy zachowaniu idealnej ostrości i kolorów. Wytrzymała bateria pozwala na prace niezależnie od miejsca. Akumulator osiąga 80% pełnego naładowania w zaledwie godzinę.

Dell Vostro 5625 to laptop szyty na miarę biznesu. Szeroki kąt widzenia pozwala na wygodne zaprezentowanie treści grupie kilku osób. Komputer został zaprojektowany z myślą o biznesie. Dlatego wbudowany mikrofon zredukuje wszelki szum, a kamera Full HD złapie obraz w świetnej jakości. Poster 5625 wyposażony został w system głośników, a dźwięk z nich skierowany jest do góry. Te trzy elementy gwarantują satysfakcjonujący przebieg rozmów.

Komputer wyposażony jest w szereg funkcji zabezpieczających. Wbudowana przy kamerze zaślepka chroni przed podglądaniem. Zalogowanie do komputera umożliwia czytnik lini papilarnych. Systemowe szyfrowanie w sposób bezpieczny zapisuje hasła dostępu.

Wymienione elementy tworzą spójną całość. Jest nią Dell Vostro 5625. Idealny do pracy w każdych warunkach, i nie tylko.