Dzięki Dell Precision 15 3561 możesz z łatwością poradzić sobie z podwojonym obciążeniem (więcej: http://www.pixel-komputery.pl/dell-precision-15-3561-mobilny-komputer-dla-specjalistow/). Nowy notebook, a właściwie kompaktowa stacja robocza jest wyposażona w wydajne procesory Intel Core Tiger Lake H i charakterystyczną dla serii Precision stylistykę. Jako właściciel firmy lub inżynier będziesz mieć pewność, że używany sprzęt jest niezawodny i wystarczająco wydajny, aby wspierać najbardziej wymagające operacje.

W co wyposażony jest notebook Dell Precision 15 3561?

Dell Precision 15 3561 jest wyposażony w matrycę z wyświetlaczem HD, Full HD lub 4KDell Precision 15 3561 jest wyposażony w matrycę z wyświetlaczem HD, Full HD lub 4K. Co więcej, jego klawiatura wyspowa jest dobrze skonstruowana, więc nie ma potrzeby się krępować, aby pisać na niej przez wiele godzin. Wielu podróżników od dawna próbuje znaleźć sposób na ominięcie ciągłej potrzeby noszenia przejściówek i innej nieporęcznej elektroniki. W związku z tym Dell wyposażył notebook w pojemną baterię i inne rzeczy potrzebne w długoterminowych wyjazdach. Producent zapewnia wiele portów dla swoich urządzeń. W tym przypadku jest to USB-C x2 i USB 3.0 ×2.

Stacja robocza Dell Precision 15 3561 to doskonały wybór dla tych, którzy cenią wydajność i moc wraz z połączeniem mobilności. Posiada do 64 GB pamięci RAM. W zestawie znajduje się karta graficzna NVIDIA Quadro T600 bądź T1200.

Bezkompromisowy wybór dla profesjonalistów

To przenośne urządzenie jest umieszczone w wysokiej jakości obudowie i jest dobrze chronione. Obudowa jest wykonana z wytrzymałego materiału, a notebook pozostanie nienaruszony nawet po przypadkowym uderzeniu. Dobrze zaprojektowane wentylatory i wloty powietrza zapewniają, że nie dochodzi do nagromadzenia nadmiernego poziomu ciepła. Można śmiało powiedzieć, że osoby pracujące z Dell Precision 15 3561 nie muszą martwić się o kompromisy.

Dell Precision 15 3561 umożliwia korzystanie z profesjonalnego komputera bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Ten lekki i przenośny laptop o wadze poniżej 1,8 kg oferuje wszystkie funkcje pełnoprawnego komputera stacjonarnego, ale w niewielkiej obudowie. Dzięki niemu nie powinno być żadnych problemów, jeśli chodzi o wydajność.