Często jeden notebook ma służyć w domu i w pracy. Wybiera się go wtedy z myślą, by mógł być wykorzystywany do różnych zadań. Laptop LifeBook A3510 to propozycja od Fujitsu dla osób potrzebujących uniwersalnego sprzętu. Ma wiele cech, dzięki którym nie zawiedzie. Znakomicie się na nim pracuje i bardzo dobrze służy w domowych zastosowaniach.

Jaki jest laptop LifeBook A3510?

http://www.komputerstore.pl/czego-nie-moze-zabraknac-w-notebooku-przeznaczonym-do-pracy-zarowno-w-domu-jak-i-w-biurze/To sprzęt, który wygląda elegancko. Jest dość smukły i waży niecałe dwa kilo. Te cechy laptopa Fujitsu LifeBook A3510 doceni biznesmen i każdy, kto lubi pracować na sprzęcie, który dobrze się prezentuje. Matryca ma przekątną 15,6 cali i jest matowa. Tworząc laptop, zadbano o bezpieczeństwo, wysoką wydajność i doskonałą łączność. Jest czytnik kart SD, wbudowany napęd DVD, duża ilość złączy. Klawiatura ma blok numeryczny. Wszystkie te cechy sprawiają, że LifeBook A3510 jest uniwersalny. Sprzęt ten ceni się za to, że:

  • ma duży ekran;
  • ma wygodną do pracy klawiaturę;
  • sprawdzi się w różnych zadaniach;
  • jest komfortowy w pracy i w domu;
  • sprawdzi się w podróży.

Podzespoły, które gwarantują dobrą wydajność

Bardzo dobra wydajność jest zasługą zastosowania solidnych podzespołów. Za grafikę odpowiada karta Intel UHD Graphics. Procesor w Fujitsu LifeBook A3510 to Intel Core i3 lub i5. Każdy laptop jest wydajny. Można wybrać konfigurację, która idealnie dopasuje go do potrzeb. Do większości zastosowań wystarczy Intel Core i3 oraz 8 GB RAM. Jest to sprzęt i dla osób bardzo wymagających. Jeśli szybkość i wydajność mają być rewelacyjne, to 4-rdzeniowy Intel i5 to gwarantuje. Dla wymagających jest też możliwość rozbudowania pamięci RAM do 32 GB.

Wszystkie funkcje i ogólna budowa laptopa sprawiają, że jest on uniwersalnym urządzeniem. Został zaprojektowany tak, by dobrze służyć jako laptop do różnych zadań. Gdy wybierze się optymalną konfigurację, jest to sprzęt niezawodny.