Biznesowy Asus ExpertBook B3 Flip B3402 to laptopy konwertowalne umożliwiające pracę w każdej pozycji i z każdego miejsca (alfarkomputery.pl). Wydajne, lekkie i poręczne kompaktowe urządzenia doskonale odnajdą się w każdym środowisku pracy. To właśnie ta uniwersalność sprawia, że ten niepozorny tablet idealnie wpisuje się w obecne trendy panujące w świecie biznesu, gdzie dynamika i elastyczność figuruje na pierwszym miejscu.

Laptopy hybrydowe Asus ExpertBook B3 Flip – co oferują nowe hybrydy?

Biznesowy Asus ExpertBook B3 Flip B3402 to laptopy konwertowalne umożliwiające pracę w każdej pozycji i z każdego miejscaPo pierwsze, jedną z najistotniejszych zalet modelu Asus ExpertBook B3 Flip B3402 jest jego olbrzyma mobilność. Choć 14-calowa hybryda sprawia wrażenie urządzenia niepozornego, tak naprawdę posiada duży potencjał, który pozwala zachować komfort codziennej pracy. To natomiast zasługa elastyczności, jaką oferuje sprzęt. W zależności od potrzeby laptop ExpertBook możemy wykorzystywać w postaci tabletu lub tradycyjnego notebooka z obracany o 360 stopni ekranem. Sam wyświetlacz obsługuje rozdzielczość Full HD, zaś sprawne nawigowanie po nim ułatwia specjalny rysik.

Kompaktowy i lekki laptop na co dzień

Asus ExpertBook B3 Flip B3402 wyróżnia się przemyślaną konstrukcją, która mimo niewielkich rozmiarów mieści w sobie całkiem mocne podzespoły. W ważącym 1.61 kg laptopie znalazło się dość miejsca, aby zmieścić:

  • wydajne i mobilne procesory Intel Tiger Lake (11. Generacja)
  • do 48 GB RAM DDR4
  • zintegrowana grafika Intel Iris Xe
  • trzy gniazda pod dysk SSD.

Porty, aparat i wygodna klawiatura – dodatkowe funkcje hybrydowego laptopa ExpertBook B3 Flip

Laptopy hybrydowe ExpertBook B3 Flip, mogą pochwalić się dużym komfortem pracy w każdych warunkach. To m.in. zasługa wygodnej klawiatury, której jedynym minusem jest brak podświetlenia. Natomiast tę niedogodność rekompensują dostępne w urządzeniu porty. Skorzystać możemy z dwóch złączy Thunderbolt 4 oraz czytnika kart pamięci. Tablet zaopatrzono również w aparat o rozdzielczości 13 MP i kamerę internetową.